Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Óriási dilemma mit csináljak?...

Óriási dilemma mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most lesz a nyelvvizsgám és a szóbeli része finoman szólva sem megy túl jól, mert nemigen használtam és ezt mostanában vettem észre hogy alig tudok megszólalni. Az írás olvasás megy.

Már csak 3napom van eldönteni h elmegyek -e szóbelire amire amúgy 10napom van még felkészülni:S Igazából nem tudom egyáltalán h elég lenne e ez az idő felkészülni. A legrosszabb az egészbe hogy ha átrakom októberre a szóbelit, akkor megint nem tudok elkezdeni más nyelvet tanulni mert ugye párhuzamosan nem túl okos döntés csinálni a kettőt, és nekem januárra már kell egy másik nyelvvizsga h megkapjam a diplomám.:S


2013. ápr. 8. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:

10 nap sima ügy. Összegyűjtöd a témákhoz kapcsolatos fontosabb szavakat, kifejezéseket, majd írsz egy sablont, és arról beszélsz.

Az áttételért gondolom úgyis fizetni, úgyhogy szerintem mindenképp menj el!

2013. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de még ott a párbeszéd része is...nem tudok megszólalni angolul általános témákban sem:S
2013. ápr. 8. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Melyik típusúra mész?

(Telc?) Azért próbáld meg, az nem olyan nehéz

2013. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs valami jó könyved?

(Annak a nyelvvizsgaközpontnak, ahova jelentkeztél,

szokott lenni kiadványa, amiből a szóbelire

lehet felkészülni) Azt kéne még "nézegetned"

2013. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs normális könyved, akkor írd le

az egyes témákhoz a lényeget, hogy meg tudj

nyikkanni

2013. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van hozzá könyvem, tanulok is mint állat, de nekem nem ezzel van a gondom, hanem hogy nem tudok megszólalni ha azt kérdezik mi a nevem kb már akkor lefagyok és nem tudok gondolkodni de még magyarul sem..

magyar vizsgánál megjegyzem nincs ilyen...

és ezzel kéne vmit sürgősen kezdenem:S

2013. ápr. 9. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!