Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 3,5 pontra érdemes fellebbezni...

3,5 pontra érdemes fellebbezni? TELC (nagyon fontos, kérlek)

Figyelt kérdés
Egy iskolában irtuk a vizsgát, és a legzavaróbb az volt, hogy az ablakok pont az útcára nyíltak és 3 buszból folyamatosan szólt a zene. Valami rendezvény volt és nem hagytákk abba a zenélést, csak addigra amikor már a levelet irtuk. És hát elég zavaró volt h kintről mindenféle disco meg Bruno Mars szám ment ami nagyon behallatszott annak ellenére, hogy zárva volt az ablak, ráadásul egy ember folyamatosan beszélt egy mikrofonba vagy egy kihangosító készülékbe. Tudod hogy kevés rá az esély és a telc nem arról ismert, hogy gyakran elfogadná a fellebezéseket, de mégis. szerintetek? mit kéne tennem? :((((

2013. máj. 10. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk is ez, csak én ÖSD németet csináltam, de szerencsére jól sikerült, építkezés zajlott az ablakokat pedig nem lehetett becsukni.. én a helyedben fellebeznék, főleg ha vannak még rajtad kívül mások is! Esetleg velük együtt!
2013. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Neeee, tök felesleges pénzkidobásod lesz. Nekem 1 pontra sem adták még..
2013. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd..ha 1 pont hiányozna még az is kb az esélytelen kategória 3,5 meg főleg. Ez sajnos ilyen:(( Sok szerencsét a következőhöz!
2013. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem az első volt már. Másodjára mentem :'( ugy szégyellem magam nagyon béna vagyok, itthon elsem merem mondani
2013. máj. 10. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!