Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Elkövettem a nyelvizsga magnó...

Elkövettem a nyelvizsga magnó hallgatásos részén egy szarvashibát, van még egy cseppnyi lehetőségem?

Figyelt kérdés

Mostmár , hogy néztem egy korábbi feladatlapot a neten világosan megláttam, hogy a magnóban hallottakra MAGYARUL kellett volna a papírra írni a lapot , de én angolul tettem

(így is volt logikus, de na hülye voltam figyelmetlen biztos az izgulás miatt) Van némi esély arra , hogy ettől függetlenül meglesz? Mert terjedelmileg úgy érzem nem lenne gond, csak ugye nem szabályszerű nyelven válaszoltam sajnos. Most mehetek újra?



2013. máj. 10. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha magyarul kérik, magyarul kell írni, sajna... :-(
2013. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ennyiből állt a magnóhallgatás? Milyen vizsgán voltál és milyen feladatok voltak még? BME-n például minden részfeladatból 40%-ot kell elérni és összesen 60%-at az összes szóbeli és magnó 1ütt és külön az írásbeli feladatokból. Ha ezt elrontottad, de a többi feladat jó lett akkor nem lehet gáz.
2013. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az a bibi, hogy megoldokulcs van a feladatokhoz es ott csak magyarul lesznek az elfogadhato valaszok felsorolva.
2013. máj. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyiken voltál?
2015. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aztán mi volt?

Legfeljebb mész még egyszer abból a részből

2015. febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!