Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez a szöveg hogy van németül?

Ez a szöveg hogy van németül?

Figyelt kérdés

a tervem az, hogy nyáron kiolvasok 3 vastag könyvet is. a kutyámmal sokszor fogok kimenni a hegyre játszani és futni. 2 hétre megyünk a balatonra is. egy hotelben fogunk lakni, ami közel van a parthoz. ennek örülök. már várom, hogy milyen lesz, mert még sosem voltam a balatonon. sajnos a kutyámat nem tudom vinni. a nyáriszünet végén megyünk a budapesti állatkertbe is. az évvégi jegyeimet már nem várom annyira. irodalomból, nyelvtanból, sportból, biológiából, fizikából 4es leszek, technikából, rajzból, magatartás 5ös leszek, földrajzból, németből, matematikából, informatikából 3mas leszek, történelemből 2esem lesz. jövőre szeretnék sokat javítani. 


nagyon fontos.


2013. máj. 30. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked nagyon fontos, de azért egy kicsit a magyar nyelvtanra is odafigyelhettél volna.

Tudom, hogy nem fogsz szeretni ezért, de úgy érzem, 5 sorban ez nagyon sok hiba.


Mondatokat nagybetűvel kezdünk.

A tervem az, hogy nyáron 3 vastag könyvet is kiolvasok.

Balatonra, Balatonon, Budapesti Állatkert

nyári szünet, az év végi jegyeim,

4-es, 5-ös, 3-as, 2-esem

2013. máj. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Siettem vele! A valóságban tudom, hogy hogy kell helyesen írni. -.- nem ez fogja befolyásolni az egész életemet, hogy itt így írtam. Telefonról így meg automatikusan nagybetűvel írok.
2013. máj. 31. 05:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak itt írtál így, akkor semmit nem fog befolyásolni, viszont megbélyegződsz, ha nem tudsz helyesen írni/beszélni.


Mein Plan ist 3 dicke Bücher im Sommer auszulesen. Ich werde oft mit meinen Hunden auf den Berg gehen um zu spielen und um zu laufen (ez magyarul sem túl értelmes). Für 2 Wochen werden wir zum Plattensee fahren. Wir werden in einem Hotel wohnen, welche in der Nähe des Ufers steht.

Es macht mir Spaß, ich bin entspannt, wie es wird, (így jobb) weil ich noch nie am Plattensee war. Leider kann ich meine Hunde nicht mitbringen. Am Ende der Sommerferien wir werden auch in den Zoo gehen.


A Noten haben kifejezést nem ismerem biztosan, valaki kipótolja majd.

2013. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!