Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ma voltam szóbeli érettségizni...

Ma voltam szóbeli érettségizni emelten angolból. Lehet, hogy erre nulla pontot adnak?

Figyelt kérdés
A 17-es tételt húztam...technology, environment meg hasonló finomságok. Főleg az utolsó feladat, a kép "elemzés" ment nehezen. (1 diagram, 2 térkép, és egy gázmaszkot viselő férfi) Beszéltem, de nem valami sokat és nem túl hasznosat, csak rizsáztam, és azt sem túl jól.:( A vizsgáztató többször kérdezett. Szerintetek lehet, hogy a 3. részre nulla pontot adnak?:S Ugye úgy van, hogy 1 feladat összesen 9 pontot ér: 3; 3; 3. Beszéltem valamennyit, de nagyon nem jól, nem igazán tudtam a témához kapcsolódó dolgokat felhozni..:( Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2013. jún. 10. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

A vizsgaleírás oszlopban olvashatod az értékelési szempontokat.

2013. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megnéztem...de nem igazán tudok dönteni, szerintem sok minden múlik a tanárok "jóindulatán" is.
2013. jún. 11. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném.

Az a fő,hogy valamit kinyögtél

2013. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyit kaptál rá végül?
2013. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!