Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok nekem küldeni olyan...

Pockoda kérdése:

Tudnátok nekem küldeni olyan oldalakat ahol meglehet tanulni japánul koreaiul és oroszul?

Figyelt kérdés

nagyon megszeretnék tanulni ezen a három nyelven és nem találok olyan oldalakat ahol rendesen le vannak írva, hogy mit hogyan kell kiejteni vagy pedig leírni..

ha tudnátok nekem segíteni akkor előre is megköszönném..


2013. jún. 11. 16:32
 1/7 rododendron válasza:
használd a rosetta stonet, ez egy program nem egy oldal de elég jó
2013. jún. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amúgy,angol oldal is jó?Olyan is lesz.


Orosz:

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Koreai:

[link]

[link] vannak szótárak,nyelvkönyvek is,ha kell)

[link]

[link]

2013. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy mit hogyan kell kiejteni? Ezt elsősorban anyanyelvi beszélőtől tudod megtanulni. Filmek könyvek sokat segítenek minden nyelvnél, ha te ilyen zseni vagy hogy 3 is menne egyszerre. De mind1 mert zsenik amúgy sem kezdenének 3 nyelvbe egyszerre, értelmetlen lenne.

A kiejtésben amúgy tényleg a filmek segítenek a legjobban. Az írás még könnyebb. Ha magadtól eddig nem tanultad meg akkor felesleges keresni autodidakta módon. Ráadásul 3 nyelvet egyszerre... PF.

2013. jún. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok,kérdező.

Ha kell,az orosz kiejtést leírom priviben.

Meg küldhetek még dolgokat hozzá.


Sok sikert amúgy. ;)

2013. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

egyébként nem egyszerre fognék bele a 3 nyelve hanem külön külön.. azért nekem is van eszem..

( az vegye magára akire vonatkozik)

2013. jún. 17. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Magamra vettem, tudom rám értetted és tudom hogy van eszed, ne érts félre, csak néha sarkosan fogalmazok. Nem gondoltam semmi rosszra veled kapcs.
2013. jún. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!