Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki tudna magyarról oroszra...

Ki tudna magyarról oroszra fordítani pár mondatot?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném, egy ismerősömnek szeretném leírni ajándékhoz. Aki tud és szól le is írom a szöveget. Nem túl bonyolult.

#nyelv #magyar #orosz #fordítás #magyarról oroszra
2013. jún. 26. 17:09
 1/6 A kérdező kommentje:
és csak pár mondat :)
2013. jún. 26. 17:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha leírod, megpróbálok segíteni! :)
2013. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Ez lenne az:


"Te vagy a legszebb nő akivel valaha találkoztam. Gyönyörűek a szemeid. Egy kincs vagy. A lelked titokzatos és megkapó is egyben. Alig várom hogy újra találkozzunk. Ez egy ajándék neked."


Tudom kicsit nyálas stb. :"D De ezt szeretném neki oroszul elküldeni, tudom hogy értékelné, mert félig orosz a lány és mellé csatolok rajzot róla :)


Nem tudom mennyire nehéz a szöveg, aki tud segíteni annak nagyon köszönöm! =)

2013. jún. 26. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ты самая красивая девушка на свете, с кем я за всю свою жизнь встретился. Ты сокровище. Твоя душа таинственна и одновременно захватывающая. Я с нетерпением жду следующую нашу встречу. Это подарок тебе.
2013. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldtem privát üzit, remélem ott átmennek a karakterek.
2013. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, nagyon rendes vagy :)
2013. jún. 26. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!