Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » I remember that every Saturday...

I remember that every Saturday night I would sit at my desk by the attic window and write down in my diary all my innermost thoughts. Mama would call out to me from downstairs. Segítene valaki szépen lefordítani, ha megkérem?

Figyelt kérdés
KÉREM, aki csak tudja.

2013. aug. 15. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Emlékszem, ahogy minden szombat éjjel a padlásszoba ablakánál lévő asztalomnál ültem, és leírtam a naplómba a legbelsőbb gondolataim. Anyu felkiabált nekem odalentről.
2013. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. aug. 15. 18:51
 3/3 anonim válasza:

Emlékszem, ahogy vasárnap éjszakánként az asztalomnál ültem a padláson az ablak mellett, és leírtam a naplómba a legbensőbb gondolataimat. Mama kiáltott értem a földszintről.


Vagy valami ilyesmi:D

2013. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!