Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék alapszinten megtanul...

Szeretnék alapszinten megtanulni kínaiul, milyen anyagokat ajánlotok kezdőknek, ha egyedül akarom elkezdeni a tanulást?

Figyelt kérdés

Szeretnék alapszinten megtanulni kínaiul, de kizárólag csak beszélni, a karaktereket nem tervezem, hogy megtanulom. Milyen anyagokat tudtok ajánlani ami a beszédre koncentrál? Az sem gond, ha angolul magyarázzák el. Van egy kínai barátom, aki azt mondta a kiejtést segít elsajátítani, de tananyagot nem tudott ajánlani.

Köszönöm a segítséget.



2013. szept. 30. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha pénzt is kiadsz a tudásért akkor :

||Complete Mandarin Chinese||

Ilyen utikönyveket és társait semmiképpen se vegyél,mégha 200Ft akkor se,mert általában ezekben nem jelölik a tónusokat.

Neten meg értelemszerűen bepöttyentüzöd a googléba,hogy mit is akarsz.Szerintem egy ilyen ingyenes oldalon nyomj végig egy kurzust először is.

2013. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sziasztok, Megtaláltam a legjobb anyagot, bár a kérdést is én tettem fel, gondoltam megosztom veletek, hátha nem csak én szeretnék tanulni kínaiul. Ha esetleg találtok ennél jobbat (amit kétlek) akkor kérlek osszátok meg.

[link]

2013. dec. 14. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!