Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol eri meg inakabb a japan...

Hol eri meg inakabb a japan szak? ELTE vagy KRE?

Figyelt kérdés

Szeretnek japan szakra menni tovabb, de nem igazan tudom, hogy hova. Az erdekelne, hogy hol jobb az oktatas, hol nagyobb a lehetoseg ,hogy allamilag tamogatott helyre jussak be, illetve az osztondijak is erdekelnenek.

azt tudom, hogy magyar vagy tori kell illetve egy idegen nyelv.

En romaninai magyar vagyok, igy en eretsegizek romanbol es persze magyarbol is. A roman eretsegit beszamitjak a pontokba?



2013. okt. 6. 13:58
 1/3 FeleBarát válasza:
Nem közvetlen, de elég közeli tapasztalatot tudok megosztani veled: inkább a KRE.
2013. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én most vagyok a Károlin elsőéves japános, s noha viszonyítási alapom nincs, de ha gondolod, tőlem nyugodtan kérdezhetsz. :) Van egy szaktársunk, aki Erdélyből érkezett, s ha már itt van köztünk, akkor gondolom csak beszámították a pontjait. :D Ha szeretnéd, szívesen utánakérdezek a dolognak.
2013. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2013. nov. 5. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!