Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy olyan angol könyvet...

Egy olyan angol könyvet keresek, ami hagyományos felépítésű (leckékre van bontva, nyelvtan, szóhasználat, a lecke végén a leckéhez szükséges szavak), kezdő szintről egészen középszintű nyelvvizsgáig fel tudna készíteni. Tudtok ilyen könyvet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Bati-Veges en valamikor ebbol tanultam
2013. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CsigaBig ***** válasza:

C. E. Eckersly: Essential English I, II, III, IV., ha komolyan érdekel az e könyvekhez valaha készült hanganyagot (azt hiszem 16) mikrobarázdás hanglemezen tőlem megveheted, de kérésedre pendrive-ra is digitalizálhatom. A könyvet nem adom el.



Thomson and Martinet: Practical English grammar + 10 kötet gyakorlópéldákat tartalmazó füzet.


Én ezekkel jutottam el középfokig, valamint két nagyszerű tanárommal.


Tudok azonban ajánlani vadi új, idegen nyelv elsajátítási (nem tanulási) módszert is, ami nem drágább a többi hasonlónál, viszont gyors és biztos eredményt ígér. Ha érdekel keress meg a csikosjm@gmail.com címemen.


Sok sikert és kitartást a nyelv elsajátításához.

2014. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Longman kiadó - Challenges
2014. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!