Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet otthon megtanulni...

Brigi198 kérdése:

Hogyan lehet otthon megtanulni franciául?

Figyelt kérdés
Régi vágyam,hogy megtanuljak franciául,de mivel még iskolába járok,ezért nem tudok elmenni olyan oktatásra,amire fizetni kell.Online oktatásra gondoltam,vagy praktikákra,trükkökre,de a lényeg,hogy jó és ingyen legyen.

2013. okt. 29. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
duolingo.com és Pimsleur. Előbbiből a németet csinálom, nagyon szeretem, egy játék az egész és közben megtanulod a nyelvet, ráadásul ingyenes. A Pimsleurral oroszul tanulok, ez sajnos csak hanganyag, de egész jó. Sajnos ez fizetős, de én torrentről leszedtem ingyen. Emellett a livemochát ajánlanám beszélgető- és levelezőpartner kereséséhez. Angoltudás mindháromhoz kell. Illetve nézz filmeket, jó sokat franciául. Azért egy jó nyelvkönyvet ezek mellé nem árt beszerezni, az egyszeri befektetés, de megéri. Szerintem nem feltétlenül kell nyelvtanárt fizetned, ha kitartó vagy.
2013. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nem rég kezdtem el duolingn franciát tanulni (~2 hónapja) és nagyon szuper, csak ajánlani tudom! (angol kell hozzá)
2013. nov. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!