Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok Budapesten olyan...

Tudtok Budapesten olyan nyelviskolát/magán tanárt kinél lehet izlandit tanulni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az ELTE skandinavisztikai tanszékén érdeklődj, ott elvileg van egy kurzus, "Alternatív skandináv nyelv" címszó alatt ami az izlandit takarja. Sztem majdnem az az egyetlen tanár az országban aki azt tartja, de készülj fel hogy egy ilyen nyelvnél nagyon borsos ára lesz, és csak magántanár mert nem igazán szokott 5-6 ember összeállni, hogy tanuljunk izlandiul! :D

illetve ha nagyon komolyan gondolod az izlandit, nyomj le egy alapfokot a magántanárral, és

[link]

menj ki Izlandra egyetemre, tanítják a nyelvet egy külön szakon.

2013. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De szerintem, előbb tanulj meg norvégul - az áll legközelebb az izlandihoz - mert annak még haszna is van, és utána sokkal könnyebb az izlandi. :D
2013. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!