Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megszeretnék tanulni egy...

Megszeretnék tanulni egy társalgási szinten angolul. És úgy halottam, hogy ha angolul szeretnék tudni ahhoz kell tudjam a nyelvtant is. Ez valóban így van?

Figyelt kérdés
Én kifejezetten utálom a nyelvtant de mindenki azt vallja,hogy kell a nyelvtan ha angolul szeretnék tudni.Ezért úgy döntöttem,hogy bármennyire is utálom de nekifogok és elkezdem tanulni,csak sajnos nem tudom hogy mennyi nyelvtan szükséges egy társalgási szintű angolhoz?.És ha leírnátok,hogy melyik nyelvtani szabályokat kell megtanuljam,hogyha egy társalgási szintű angolt szeretnék összeszedni.

2013. nov. 5. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Ha a magyart nem sikerült, ne erőlködj az angollal. Társalogni nyelvtan nélkül is lehet.
2013. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem vagy képes rendesen válaszolni egy kérdésre akkor inkább ne írj semmit.
2013. nov. 5. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:

present Simple, present continuous

past simple, past continuous

future simple, going to

present perfect, present perfect continuous

past perfect, past perfect continuous

passive


Ezek nagyjából elegek egy társalgási szinthez.

2013. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és még a reported speech.
2013. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm szépen:)
2013. nov. 6. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!