Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit kérdezhetnek egy állásinte...

Mit kérdezhetnek egy állásinterjún angolul? Mi a jellemző?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
barmit. akar mondat kozepen is atvalthat angolra az interjuztato, hogy lassa mennyire vagy kepben a nyelvvel.
2013. nov. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én már voltam egy pár angol állásinterjún, de ez eltérő, függ attól is milyen munkát vállalsz.Leírom az alapkérdéseket amik még eszembe vannak.


-Bemutatkozás,Hol élsz,Honnan jöttél,Kivel élsz,kor(alap kérdések)


-Mit gondolsz mi lesz a feladatod az adott munkahelyen.

-Miért jelentkeztél erre az állásra.

-Hogyan jellemeznéd magad.

-Barátaid hogyan jellemeznek.

-Mondj egy olyan szituációt ahol kellemetlen helyzetbe keveredtél.Hogyan találtál rá megoldást.(Tipikus hülye kérdés,de az angolok már csak ilyenek)

-Mi a szakmád.

-Dolgoztál-e már ebben a munkakörben valaha.

-Iskoláid.

Mit gondolsz miért kell egyenruhát viselni.(Külföldön szinte minden munkahelyen kötelezett az egyenruha)


Ennyi jutott hirtelen eszembe, de ezek alap dolgok,készülj rá mert tuti hogy megkérdik,remélem tudtam valamennyit segíteni.

2013. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!