Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valami jó angolos kérem...

Valami jó angolos kérem szépen lefordítaná nekem ezt? Nagyon megköszönném, kérlek valaki, nagyon fontos!


2013. dec. 14. 14:16
 1/8 anonim válasza:
52%
Nem.
2013. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
76%
Szöveghű fordítàst kérsz vagy magyarosítva is jó? Ennek nagyon egyszerű szövege van.
2013. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
46%
Nagyon egyszerű, de lefordítani te sem tudod.:D
2013. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

És emlékszem, mikor találkoztam vele, ez annyira egyértelmű, hogy

ő volt az egyetlen szamomra.

Mindketten tudtuk, azonnal.

És az évek múlásával tovább, a dolgok nehezebbe valtak -

több kihívással neztunk szmebe.

Könyörögtem neki, hogy maradjon, hogy Próbáljon meg emlékezni, milyen

mi volt az elején. Ő volt karizmatikus, mágneses,

elektromos és mindenki tudta. Amikor belépett

minden nő feje felé fordult, mindenki felállt

beszélni vele. Olyan volt, mint ez a hibrid, ez a mix

olyan ember, aki nem tudta türtőztetni magát.

Mindig ugy ereztem, hogy nem tudott donteni, hogy jo ember legyen es kihagyja az ossze lehetoseget amit az elet kinal egy ilyen csodalatos embernek .

És így megértettem őt

és én szerettem őt.

Szerettem őt, szerettem őt, szerettem őt.

És én még mindig szeretem őt.

Szeretem őt.

2013. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kb. ennyi. Nem vagyok annyira jo a magyaros forditasban.
2013. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Saját fordítsom. Bocs ha fos :D


Emlékszem amikor találkoztam vele, ez annyira egyértelmű volt, hogy ő volt az egyetlen számomra. Mindketten tudtuk, hogy a jónak vége lesz. És amint az évek mentek, a dolgok egyre nehezebbé váltak. Egyre több kihívással kerültünk szembe. Kuldultam érte, hogy maradjon. Megpróbáltam emlékezni, hogy mink volt a kezdetekkor. Karizmatikus, vonzó, szikrázó volt és mindenki tudta ezt. Amikor belépett, minden nő feje felé fordult, mindenki felűállt, hogy felé induljon el. Ő egy különleges volt, egy olyan keveréke egy férfinek, aki nem tudta magát körülírni. Mindig is az az érzésem támadt, hogy ő szakadékban áll amiatt, hogy egy jó ember legyen, és kihagyott olyan lehetőségeket, mint amiket az élet fel tudott ajánlani egy olyan csodás embernek mint ő. És emiatt én megértettem őt és szerettem őt. Szerettem őt, szerettem és szerettem őt.

2013. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm <3
2013. dec. 14. 14:37
 8/8 anonim válasza:

[link]


Itt le van fordítva

2013. dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!