Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ***angol felsőfok*** Tudtok-sz...

Bubub2013 kérdése:

***angol felsőfok*** Tudtok-szívből-ajánlani Budapesten egy jó (megbízható, türelmes, hiteles, nem a pénzre hajtó, következetesen szigorú) ANGOLTANÁRT intenzív tanuláshoz? Van közép C, cél a felső C. Van idő, eltökéltség de kell egy jó "koordinátor".

Figyelt kérdés

2013. dec. 22. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Remélem nem szerénytelenség magamat ajánlani, jelenleg is készítem fel két diákomat felsőfokra (Cambridge), más diákomat készítettem már fel TELC és IELTS felsőfokra. Emellett természetesen sok középfokos volt, illetve külföldi munkákra, tanulásra. Alapvetően elég beszédcentrikusak az órák, sok anyanyelvi szöveg van, igyekszem a tanítványaimnak az anyanyelvi szófordulatokat megtanítani, begyakoroltatni. Szeretek cikkeket használni, azokból szavakat tanultatni, összefoglalást iratni stb. Emellett természetesen van nyelvtan, szövegértés, hallgatós feladatok. ELTE anglisztika szakra jártam, jelenleg írom a szakdolimat nyelvtanításból:) 90 perces és 60 perces órákat tartok(a 90 percest jobban szeretem), skype-on is tanítok. 90 perces óra 2500, 60 perces 2000. Ha felkeltettem az érdeklődésed, írj bátran!:)
2013. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Bocsánat, elírtam: jelenleg is készítem fel két diákomat Cambridge felsőfokra.
2013. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
engem is érdekel, de már írtam "privit"!
2013. dec. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!