Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 82%-os angol középfokú érettsé...

82%-os angol középfokú érettségi az milyennek számít? átlagos? Jó? Nagyon jó?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ötös, mindenképpen jó. Hogy mennyire, az iskolától függ. Átlagos szakközépben nagyon, jó gimnáziumban eléggé elvárható eredmény. Az országos átlag olyan 60-70%.
2009. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem valami jó... Nekem 93% és emelt szintű.
2009. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen zseni vagy, akkor a válaszszázalékod mért 42?
2009. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Senki nem mondta, hogy zseni vagyok.

Azért ennyi, mert egy itunes-os kérdésnél mac-es megoldást írtam és lepontoztak...

2009. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ez a te egyéni színvonaladtól, elvárásodtól, szintedtől függ. Ne hallgass az olyanokra, mint aki az előbb is írt...Nekem is vannak osztálytársaim, akik 6 éves koruk óta angoltanárhoz járnak, és milyen büszkék magukra, hogy van felsőfokú nyelvvizsgájuk. Az enyém 80%-os lett, és nem örülök neki, de attól még jó. A 82 is jó, sőt, jeles. Egyébként tényleg sok mindentől függ. Mióta tanulsz, meg hasonlók.
2009. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tanulni sosem késő.. Nem kell elkeseredni miatta, ha felvesznek-felvettek oda, ahova jelentkeztél, kit érdekel már, hogy milyen lett az érettségi és egyebek??? :) nem kell lenézni senkit, minden embernek más az anyagi háttere (van, aki nem teheti meg, h magántanárhoz járjon, nem nyelvvizsgázhat..) van aki kevésbé jó iskolába járt és ezért nem valami fényes és eredményes, van akit a családi háttér befolyásol.. vagy tanul vagy nem..

mindenkinek a saját dolga, nem tartozik másra, Ha neked megfelel az eredmény, hát legyél rá büszke, ha nem, akkor tanulj amíg el nem jutsz a kívánt szintre..

2009. nov. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!