Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Japánnal akarok foglalkozni...

Japánnal akarok foglalkozni és szeretnék megtanulni japánul, de Debrecen ill. Berettyóújfalu környékén hol/kinél tudnék a leggyorsabban és a legjobban megtanulni japánul?

Figyelt kérdés
Érettségi előtt (10-es vagyok) szeretnék megtanulni annyira japánul, hogy a középfokú nyelvvizsgát le tudjam tenni. És ez nálam nem csak a kezdeti lelkesedés, hanem tényleg Japánnal akarok foglalkozni a jövőben. Igaz, még nem tudom, hogy pontosan azon belül, hogy "valami ami Japánhoz köthető", szóval ajánlhattok és szakmákat/munkákat, ehhez kapcsolódóan, de visszatérve az eredeti témához... Gyorsan tanulok és könnyedén felfogom amit magyaráznak nekem, mert mindenben megkeresem a logikát és ha megtaláltam, onnantól könnyebben megjegyzem. Jobban szeretném ha szigorú tanárokat mondanátok, akik ugyanolyan komolyan veszik, mint én. VISZONT havi 6-7 ezernél többet nem szánok rá, de ez is a felső határ. Remélem tudtok nekem segíteni és előre is köszi mindent!

2014. jan. 19. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így most nem hiszem, hogy neked menne. Ritkább nyelvekből, ha kifogsz egy nyelvtanárt, akkor simán elkér 3-4000Ft egy óráért, így ha az anyagi hátteret is nézzük, havi 2 órának nem lenne sok értelme.

Érettségi után menj japán szakra valamelyik egyetemre, azzal többet érsz.

2014. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia.

Nem ismerem a környéket ahol laksz, de ha tudsz angolul, amit nagyon remélek, akkor itt egy nagyon jó csatorna, ami oktató videókat tesz fel: http://www.youtube.com/user/japanesepod101/videos

a másik: neten megrendelhető a Dekiru 1-2 tanköny, CD-vel és szószedettel. magyar, a Japán Alapítvány által kiadott könyv.

én pl. Debrecenben egy ilyet találtam: [link]

én is így kerestem magántanárt. ha beírod hogy Japán tanfolyam Debrecen akkor tutira kiad egy csomót. Próbált ki. Amúgy ha egyetemen is ezt akarod tanulni, akkor mindenképp kell egy közép szintű nyelvvizsga. Én is ugyan ezt fogom csinálni és én japán szakra kívánok menni. Úgy hogy egy cipőben járunk. ja és még valami, angolból mindenképp meg kell szerezned egy felsőfokú nyelvvizsgát.

Remélem segítettem. Ha van még kérdésed priviben írhatsz nekem.

2014. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem értem, hogy miért kell hozzá tudnom angolul felsőfokon. Mert az egy kissé necces lenne. Csak németül és Franciául tanulok.
2014. febr. 2. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért kell az angol, mert ha összeakadsz egy japán oktatóval az angolul fog neked magyarázni. Pécsett nem rég volt egy tanfolyam, alap és középszintű és anyanyelvi tanár tartotta, az alapszintet angol nyelven, míg a közepet már japánul.

Szóval ezért kell az angol, a japók nem igazán beszélnek németül.

2014. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!