Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SOS! Japán vagy kínai szakkal...

SOS! Japán vagy kínai szakkal mit lehet kezdeni a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Csak tolmács lehetek vele, vagy elhelyezkedhetek cégeknél is, melyek külkereskedelemmel foglalkoznak? Vagy akkor már inkább egy közgáz diploma + japán nyelvvizsga a nyerő?

2014. jan. 23. 14:27
 1/3 Macskajós válasza:
Én fordítót ismerek, aki elég jól keres, de egy céges állás is reális, mert egy vállalatnak jobban megéri egy profi japánosnak rövid idő alatt felvázolni az aktuális projekteket,mint fizetni egy közgáz diplomás több éves japán nyelvóráit. Persze minden nyelv mellé jól illik, ha szakosodsz. És úgy hallom a kínai most hasznosabb, bár én magam japánul tanulok. Széllel szemben. xD
2014. jan. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, és te hol szeretnél ezzel elhelyezkedni?
2014. jan. 24. 19:22
 3/3 Macskajós válasza:
Én japánul szigorúan hobbiból tanulok.
2014. jan. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!