Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes 2 nyelv mellé egy...

Érdemes 2 nyelv mellé egy harmadikat tanulgatni itthon, egyedül vagy családtagtól?

Figyelt kérdés
Németül és Kínaiul tanulok, mindkettő eléggé könnyűnek bizonyul, és semmit nem tudok angolul,ami nagyon zavar. Megéri elkezdeni harmadikként,vagy várjak vele?

2014. jan. 25. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem vesztesz semmit ha most kezded :)
2014. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben először legalább az egyik épp tanulásban lévő nyelvvel végeznék.
2014. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha tényleg érdekel, különben nem hinném, hogy eredményes lesz.


Amúgy angol tudás tényleg hasznos, bár függ attól is, hogy mire akarod használni, de interneten angolul sokkal több mindent találsz meg.

2014. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kínai (legyen mondjuk 'mandarin') könnyűnek bizonyul, akkor csak gratulálni tudok :) Ugyanis szerintem alig van olyan ember, aki a kínait könnyűnek érzi. Ám ha tényleg komolyan gondoltad, hogy a kínai olyan könnyű, akkor az angol nagyon gyorsan fog menni, és annak én több értelmét látom a mostani világban. Nem tartom kizártnak, hogy a közeljövőben a kínai is jelentősebbé fog válni, de még nem tartunk ott.
2014. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző hozzászólónak üzenném, hogy a kínai nagyon könnyű, nincsenek igeidők, nincs ragozás, a nyelvtana ésszerű és logikus. Szerintem az angol sokkal nehezebb! Hozzátenném hogy angolul folyékonyan beszélek és a kínait csak most kezdtem tanulni három hónapja.


Kedves kérdező, ha gondolod szívesen segítek az angol nyelv elsajátításában és a kínai oktató anyagok linkjeit is szívesen megosztanám veled, ha én is kapok néhány tanácsot, esetleg e-bookot vagy bármit amiből tudok tanulni.

Ha gondolod írj privát üzenetet és segítsük egymást.

Válaszolva röviden a kérdésedre, nyilvánvaló, hogy érdemes megtanulni angolul hiszen az a világnyelv.

2014. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 bőven elég. azt fejleszd vagy járj lőni. vagy valami
2016. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!