Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van lehetőség online japán...

Van lehetőség online japán nyelvtanulásra (ha nincs melyik a legjobb japán nyelvtanuláshoz szükséges könyv)?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, ahol leírják a nyelvtant,

meg azért van egy kis szószedet?


Japán nyelvkönyveket is írhattak, de olyat ahol magyarul magyarázza meg a dolgokat


Köszönöm



2014. febr. 8. 12:55
 1/2 anonim válasza:
100%

Van lehetőség online tanulásra. Youtuben van egy olyan csatorna hogy japanesepod101. Japánok tanìtanak angolul. Nagy jó. Pròbáld ki!

Ha ez nem igazán jön be akkor aJapán Alapìtvány által kiadott Dekiru 1-2 ajánlom. Van hozzá nyelvtan leìró rész, függelék, szószedet és még CD is van. Megéri megvenni őket. Én nagyon szeretem.Ha tanácsra van szükséged, akkor nyugodtan ìrhatsz nekem priviben. Sok sikert!

2014. febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezt nézted már a youtube-on?

Magyarul vannak a leckék:

http://www.youtube.com/channel/UCrN6cSmzwfwPGWDKJs3uJ8A/videos

2014. febr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!