Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ELTE keleti kultúrák, kínai...

ELTE keleti kultúrák, kínai alapszak. Vélemény?

Figyelt kérdés

Nagyon sok dolog érdekel engem most így a felvételi előtt, és a kínai szak is szóba jött. Van egy kínai barátnőm is. Viszont nyelvtudásom nem igen van kínai terén. Szerintetek elég ez a pár év arra, hogy valaki olyan szinten tudja a nyelvet, hogy itt Magyarországon meg tudjon élni belőle?

És ha valaki jár az ELTE-re kínaira, tud véleményt írni róla?



2014. febr. 8. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Életem legjobb döntése volt, hogy erre a szakra jöttem.:)

Én nagyon szeretem, és csak ajánlani tudom. Az , hogy nincs kínai nyelvtudásod, az nem baj. 0-ról kezdtük, a legtöbb ember nem tanult korábban kínait.

2014. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Gagyogni meg fogsz tudni tanulni, de az kevés. Kínaiul csak kínai között élve lehet rendesen megtanulni. Nagyon sok jó állásra meg ne számíts, Magyarországon erre nincs kereslet. Szakmát tanulj, pl. orvos, mérnök, stb. és amellé kínai vagy más nyelvet.
2014. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!