Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az a problémám lenne hogy,...

MTZ1234 kérdése:

Az a problémám lenne hogy, németből nagyon valószínű hogy megbukok és lehet-e másik tanárnál évégén osztályozó vizsgát tenni? (középiskola 3. )

Figyelt kérdés
A suliban 2 német tanár van de az osztályomnak csak egy tanít németet. Ha úgy alakulna hogy megbukok és azt az osztályt már mindkét tanár tanítja lehet-e kérni hogy a másikhoz osszanak be?

2014. márc. 17. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az igazgatót kérheted, de nem köteles megengedni, alapból a saját tanárodnál vizsgázol.

Viszont kérhetsz teljesen független vizsgát akár év végére, akár a javítóvizsgára: [link]

2014. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mennyire lehet nehéz egy ilyen független vizsga?
2014. márc. 17. 17:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az éves tananyagot kéri számon a saját iskolád tanterve alapján. Bekérik az iskolától, mit kell tudnod.
2014. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már megbukjál! Mit nem tudsz? Kérdezz!
2014. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Szakközép?

Melyik könyvből tanultok?

2014. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Maros Judit-Szinyainé Gottlieb Éva

Start! 1 könyv

2014. márc. 18. 18:30
 7/13 anonim válasza:
Én azt hallottam, hogy maximum 1-2 jeggyel lehet egy ilyen vizsgán jobbat elérni. Ha valóban megbuksz, lehet hogy érdemes kérni a független vizsgát, de előbb érdemes eldönteni, hogy mi a probléma. Ha a tanárral van, pikkel rád, akkor tényleg érdemes, de ha szimplán nem tanultál eddig egy szót sem, akkor inkább sürgősen el kéne kezdeni, akár különtanárnál is.
2014. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Már 5-6 hónapja járok a tanár korepetálásaira plusz vasárnaponként külön órára másik tanárral.

Most adott egy érettségi feladatsort megtudtam csinálni 38%-ra meg azt mondta szerinte azért a kettesnek simán meg kéne lennie.

2014. ápr. 22. 12:20
 9/13 anonim ***** válasza:

De azért ne a kettesre hajtsál, jó, tudom azzal nem buksz meg, de ne tedd olyan alacsonyra a lécet. Jó, ha van egy kis tartalékod, talán még egy gyenge hármas is lehet a vége.

Ha meg valamit nem értesz, kérdezzd itt meg!

2014. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi is a Startból tanultunk, szerintem nem egy nehéz könyv. Mi az ami nem megy? Milyen formában vannak a számonkérések? Szó dolgozat, nyelvtani rész, vagy szóbeli számonkérés?
2014. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!