Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cosmopolitan Lingua nyelviskol...

Cosmopolitan Lingua nyelviskolába járt már valaki angol nyelvtanfolyamra középfok feletti szinten? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg felsőfokú nyelvvizsga előkészítőre?

(bár nálam még csak egy általános középfok feletti tanfolyam aktuális)



2014. márc. 31. 12:59
 1/2 Englishpractice válasza:
Erre a kérdésre sajnos nem tudok neked válaszoni, de itt érdemes szétnézned : [link]
2014. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon jó iskola, rugalmasak a recepción és nem megjátszottan segítőkészek! Én németre jártam középfok feletti tanfolyamra, nagyon jó tanáraim voltak. Az egyik anyanyelvi, ő csinálta a szóbeli részt, a másik magyar anyanyelvi, eszméletlen nagy tudással rendelkezik egyébként- a nyelvtanért és az írásbeli feladatokért volt felelős. 10-en indultunk és 8-an fejeztük be a tanfolyamot, annyira jó volt, hogy 6-an tovább is mentek felsőfokra. Az egyik barátnőm angolra jár, középfokú felkészítőbe, és ő is csak dicséri a tanárt. És a szóbeli tréningek tényleg jók és nagyon hasznosak, csak anyanyelviek tartják és rengeteget lehet fejlődni, ha élsz ezzel a lehetőséggel. A tanfolyam alatt is jártam és még 1 évig lehet járni, függetlenül attól, hogy most nem tudom folytatni a tanfolyamot. Szerintem nagyon jó lehetőség.
2014. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!