Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudom a francia nyelvet...

Hogyan tudom a francia nyelvet megtanulni otthon egyedül? Miket ajánlotok, könyv, internet stb?

Figyelt kérdés
Tudom h anyanyelvi szinten egyedül nem fogom tudni megtanulni, de mondjuk a középhaladó szintet, hogy írni olvasni, megérteni, kommunikálni tudjak folyékonyan francia nyelven (hétköznapi dolgok)?

2014. máj. 11. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez több dologtól is függ.

Érdekel a nyelv, vagy csak muszáj tanulnod?


Beszél már másik idegen nyelvet - mit?


Melyik korosztályba tartozol? - könyv miatt lehet fontos.

2014. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia. igen érdekel a nyelv.. sőt imádom.

angolul tudok. meg németül kicsit.

20éves vagyok ;)

2014. máj. 11. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Van itt egy jó link.

Francia nyelvleckék kezdőknek. itt nem kell regizni.


[link]


Itt sem kell regizni.


[link]


Itt regizni kell, ez itt nem beszél magyarul, de lehet , választani /párosítani/ francia angol, francia német stb

Azt hiszem az első az a tanulni vágyó nyelv a pár pedig a már ismert nyelv.


[link]

2014. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

* vagyis* nem jól írtam. nem beszédet akartam, hanem az írást a külföldi szó magyar megfelelőjét azt nem adja ez itt

[link]


a fentebb levők írják a külföldi szavak magyar megfelelőjét, és hangosan mondják a tanulni kívánt külföldi szavakat, jelen esetben a franciát.

2014. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!