Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek így meg fogok...

Szerintetek így meg fogok tanulni jol angolul?

Figyelt kérdés

A suliban mindíg meg tanulom ,amit kell. Ez mellet angolul elkezdtem nézni videokat,filmeket,sorozatokat vagy felirattal vagy a nélkul.Nézek dalszovegeket is magyar felirattal és kozben tanulom úgy a szoveket,szavakat mondatokat.+Most vettem angol konyveket azokat olvasom és ,amelyik szavat nem értem alá húzom és lefordítom majd meg tanulom.Meg elvégzem a feledatokat hátol a konyv végén.Most nyáron pedig ,hogy beszélni is tudjak angolul jo legyek a szavak kiejtésében elkezdek beszélni és elmondom azoknak a filmeknek,sorozatoknak,konyveknek a tartalmát ,amiket angolul megnéztem és lesz olyan is ,ahol csak egész nap angolul fogok tanulni! Továbbá vettem egy fuzetet ,ahol feladatokat fogok megoldanni és fogok írni fogalmazásokat angolul meg ilyeneket ,hogy minnél tobbet és jobban tudjak angolul. :)

Szerintetek így meg fogok tanulni angolul? Mennyi honap után lehet észlelni majd a fáltozást?

Tényleg nagyon igyekezek mivel nem tudok semit sem angolul elsos kozép iskolás létemre ,mivel eddig általánosban olyan tanárunk volt ,aki maga sem tudott angolul és csak rajzoltunk az orákon. Egyszer bejott hajcsavarokkal a suliba :D . Most lett csak normális angolosunk és nagyon megszereték angolul tanulni és nagyon igyekezem is. :)



2014. máj. 18. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A jelentős változás fél év.


Valakihez el kell még járnod beszélgetni is!


Szoktak lenni ingyenes lehetőségek is utána kell nézni..

2014. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt tervezem, most 8-os vagyok, a mi tanárunk sem ey hűde nagy szám, és emelt angolos osztályba kerültem(gőzöm sincs hogyan vettek fel), heti hat angol órám lesz és én is foglalkozom vele most itthon, mert nem szeretnék megbukni majd. Sok sikert neked, az elhatározás már egy jó pont, csak tarts magad hozzá, menni fog! Hajrá! :)
2014. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szervezzetek angolul beszélgetős önképző kört. Bárhová jártok együtt, pld moziba vagy focizni, egyezzetek meg, hogy egymás között mindig mindent angolul mondtok egymásnak.
2014. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én PewDiePie-t nézek egész nap, meg egyebeket.

Amit vmelyik válaszadó írt, az "önképző kör", egy rettentő baromság! Soha a retkes életben meg sem fogjátok közelíteni bármelyik kiejtést sem.

2014. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Először inkább magyarul tanulj meg.
2016. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!