Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol fogalmazás a házamról....

Angol fogalmazás a házamról. Magyarul meg van. Le kéne fordítani?

Figyelt kérdés

Az én házam, a falu végén található.

Egész nagy, 110 négyzetméteres, és tartozik hozzá egy nagy udvar is.

Citromsárga színű.

Viszont már nem a közelmúltban épült.

Három hálószoba, egy nappali, egy fürdőszoba, egy előszoba, és egy konyha alkotja.

Ezek közül az én szobámat mutatom be részletesen.

A falak narancssárgák, a plafon citromsárga. Ahogy belépünk az ajtón szemben az ablak, az íróasztal és egy könyvespolc, balra két ágy és egy éjjeliszekrény, jobbra fotelek és egy asztal, valamint öt szekrény található.

Az ablak és a könyvespolc között áll az íróasztal. A két ágy között az éjjeliszekrény van. A két fotel között van az asztal. Ezek mögött állnak a szekrények. Az ággyal szemben van a TV. Az éjjeliszekrényen áll egy lámpa. Az ágy fölött, a falon az óra lóg. A padlón szőnyeg van. Ezeken kívül még sok kisebb dolog megtalálható a szobámban.


Valaki le tudná fordítani? Kezdő angolos vagyok és nem nagyon megy. Fontos lenne. Köszönöm előre is. :)



2014. máj. 21. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdő angolosnak jó gyakorlat lesz!
2014. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, küldd el nekem és kijavítom. Különben soha nem fogsz megtanulni angolul!
2014. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Elég nagy hülyeség először magyarul megírni, aztán lefordítani.
2014. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Hiába csináltatnád meg itt a leckédet, ha egyébként hülye vagy, nem igaz?
2014. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pofátlanság, amit kérsz, kérdező. És magadnak ártasz vele, persze ezt majd később tudod meg.

Azért is pofátlan, mert amit kérsz itt idegenektől, azért egyesek fizetést kapnak. Te meg ingyen kéred más tudását a magad javára. De könnyű más farkával verni a csalánt, az biztos.

2014. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Le kéne fordítani?"


Ez volt a kérdés.


Aha. Igen, le kéne. Máris állj neki.

2014. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy meg lásd itt ennél a kérdésnél a 4-es választ:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek__..

2014. máj. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!