Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt-e már valaki olyan...

Brigi_s kérdése:

Volt-e már valaki olyan helyzetben, hogy a TÁMOP tanfolyamot abba kellett hagyja? Milyen olyan alternatív megoldásokat tudnátok ajánlani ami esetében nem kell kifizessem a tanfolyam összegét?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 09:09
 1/3 anonim válasza:
Nézd meg a szerződést, amit kötöttél. Annak tartalmaznia kell azt, ha van kivétel. Ha nincs ilyen pont, akkor fizetni kell valószínűleg. Esetleg méltányosságból el lehet tekinteni, ha a rendszer engedi, pld. közvetlen hozzátartozó halálesete miatt nem tudja valaki befejezni. Ha nincs szerződésed, akkorott érdeklődj, ahová jártál. Megjegyzem, ha nincs szerződés, akkor nem is lehet követelni rajtad.
2014. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk valaki munkát talált, és otthagyhatta a tanfolyamot, nem kellett visszafizetnie semmit!
2014. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is munka miatt hagynám ott, és átnéztem a szerződést is illetve beszéltem a sulival is, de hivatalosan az az egy módja van, hogy visszafizessem amin már voltam.

Nem kérdeznéd meg nekem az ismerősödet, hogy ő a munka miatt hogy szakította meg a szerződését? Írt kérvényt, vagy hogyan volt?

Mert rajtam sajna be akarják hajtani:D

És olyan alternatív megoldást keresek ami mondjuk nincs benne a szerződésben, de meglehet oldani valahogy szóval kiskaput:D

2014. jún. 5. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!