Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jeltolmács szeretnék lenni!...

Mya kérdése:

Jeltolmács szeretnék lenni! Csak nem tudom hogy pontosan ennek mik a feltételei? Hogyan valósíthatnám meg?

Figyelt kérdés
Ma felhívtam a tanfolyam megyei titkárát és ő azt mondta hogy ha elvégzem az A1 és A2/1 meg A2/2 szintet utána felvételizhetek Budapesten (csak nem tudta megmondani hogy hol) EZ tényleg így működik? mert én a neten nem pont így értelmeztem a leírtakat

2014. jún. 5. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A Siketek és Nagyothallók Országos Szövetségének honlapján is van némi infó ezzel kapcsolatban:

[link]

Ott mondjuk B1 szint teljesítése is bemeneti feltétel.

2014. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 blondmagnet válasza:

Ennek valóban sora van. Ha elkezdesz portugálul tanulni, ott is az alapokkal kell kezdeni és aztán mehetsz tolmácsnak.

Ahhoz, hogy tolmács legyél, kell az A1 50 óra, A2/1, A2/2 60-60 óra, B1/1, B1/2, B1/3 50-50-50 óra. Ennek hiányában nincs értelme felvételizni, mert csak szenvedés lesz.

Budapesten jelenleg a SINOSZ-nál és a Medilearn Akadémián oktatnak jelnyelvi tolmácsokat.

Remélem tudtam segíteni!

2014. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!