Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nehezek ezek a nyelvviz...

Milyen nehezek ezek a nyelvvizsgák:Cambridge, TOEFL, IELTS?

Figyelt kérdés

Valaki próbálta már őket?Mindegyik ugyanolyan nehéz?

Most elkezdtem rajta gondolkodni hogy pl. egy év múlva megpróbálnék egyet,mert most még nem tudom hova megyek továbbtanulni,de ha kell,legyen,meg ki tudja mit hoz az élet.Ha mást nem,az angol tudásomat biztos fejleszti,ami nem baj.


Egész véletlenül nem hasonlítanak ezek az emelt érettségihez,vagy OKTV-hez?

Aki próbálta valamelyiket,kérem írjon.


10 éve tanulok már angolt,és Origós felsőfokúm van.Szóval merem állítani hogy már viszonylag sokat tudok angolból.



2014. jún. 10. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A legmagasabb szintet mindegyiken nehéz elérni, tipikusan azok a vizsgák ahol rájön az ember, hogy mennyire nem tud angolul.
2014. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem,ha nem muszáj,C2-es szinttel nem próbálkoznék,hanem pl. ezeknek a C1-es változatával.Vagy,ha kell,akkor először a középpel,csak hogy próbáljam ki ezeket a vizsgatípusokat,vagy valami.


Köszi a választ :)

Egyébként neten csináltam már feladatokat Cambridge-re felkészítő oldalon,azok egész jók lettek,de azértmég körülnézek.

2014. jún. 11. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!