Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TOEFL, IELTS vagy Cambridge...

TOEFL, IELTS vagy Cambridge nyelvvizsgát tegyek, ha Angliában szeretnék dolgozni? És milyen szinten a Cambridge nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ott nem papír kell, hanem tudás. Ha csak munka miatt mennél el nyelvvizsgázni, akkor teljesen felesleges.
2014. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Jobb állásokra nyelvvizsga nélkül be se hívnak, úgyhogy tudhat az ember akármilyen jól angolul, de nem sokra megy ha szóba se állnak vele.


Néha eléggé sznobok tudnak lenni az angolok, így csak a Cambridge-i vizsgát szeretik, mert azt a sajátjuknak tekintik.

Régen volt ielts-em, de folyton megjegyzéseket tettek rá, de mióta letettem a Cambridge CPE-t egy rossz szavuk sem volt.

2014. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Cambridge-t tudom ajánlani, erős nyelvvizsga és szeretik nagyon angliában is.
2014. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!