Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért gondolkodom sokszor...

Miért gondolkodom sokszor angolúl, amikor csak 1 évet voltam kint angliában? és ráadásulmár 18 vagyok. Lehetetlen megtanulni anyanyelvi szinten egy nyelvet azt hittem.

Figyelt kérdés
oké nyilván a szókincsem nem akkora mint az átlag angoloknak, de ígyis eltudok olvasni mindent ami nem szépirodalaom, nehézségek nélkül. rengeteget beszélgetek skypeolok kinti barátaimmal, és egyszerüen néha úgy összefolyik a 2 dolog, hogy nem tudom hogy most magyarul vagy angolól olvstam, hallottam, beszéltem valakivel pl.... ez miért van???
2014. jún. 29. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
ÚRISTEN! Antimagyarodsz! Egyél sok vöröshagymát szalonnával és pirospaprikával, rá pálinka, aztán énekeld el a székely himnuszt és vegyél nagymagyarországos kapucsengőt! Még van remény!!
2014. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiataloknál ez előfordul. Én 9 éves koromban csak 1 hónapig voltam idegen környezetben és már keverttem a két nyelvet. De könnyen visszaszokod és a tanultakat sem felejted el. De gyakorolni kell.
2014. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasva a firkálmányodat, szerintem nem sikerült magyarul megtanulnod rendesen, ezért angolul töltöd ki a lyukakat.
2014. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen hát magyarbol 2 es 3 mas voltam mindig, angolból meg csillagos ötös xD
2014. jún. 29. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell itt villogni. Egyszerű a magyarázata. Még gyakorlod az angolt, sokszor beszélgetsz a kintiekkel. Én kinn élek már több, mint 6 éve és ugyanez van. Fél napom angolul folyik, másik fele magyarul, így néha én se tudom, hogy angolul vagy magyarul láttam, hallottam a dolgot. Ez normális.
2014. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam ezt, elsőre nekem is érdekes volt, de már megszoktam. Szerintem is természetes jelenség.
2020. jún. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!