Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol felsőfok nyelvvizsga...

Angol felsőfok nyelvvizsga könnyű szóbelivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A nyelvtant képes vagyyok megtanulni, szókihagyásos (fill in the gaps) feladatokat, tömörítést stb. szépen meg tudok oldani, de a hallás utáni és a beszéd nagyon nehezen megy. A munkám miatt kellene a felsőfok mihamarabb. A fent ismertetett képességeim alapján szerintetek melyik nyelvvizsga lenne számomra ideális? (Én az ECL-re gondolnék.) Köszönöm a véleményeket! V.



2014. júl. 2. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
3x mentem ECL felsőre 80% feletti szóbeliket produkáltam, de a hallásértésen nem mentem át. A BME vagy TELC vizsgákat javaslom neked.
2014. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jesszus, ez elég xarul hangzik :D Köszi a vélemáényt! :)
2014. júl. 2. 14:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a betűhibákért, nem jellemző rám, nem tudom, mi van ma velem...
2014. júl. 2. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
TELC-et nézd meg. A magnó kicsit nehéz. Nagyrésze ugyan tippelős, de van benne ilyen jegyzetelős rész. A beszéd nem szokott vészes lenni.
2014. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
helló, én kodolányin voltam, sokkal nehezebb magnós részre számítottam, mindenféle háttérzajra meg különböző ázsiai beszélőkre, de egyik sem volt, így majdnem hibátlan lett, a szóbelimről meg úgy éreztem, hogy szörnyen rosszul ment, biztos megbukom, de az is bőven meglett, mondjuk én a nyelvtan részétől féltem főleg, meg hogy hülye témákat adnak a fogalmazáshoz
2014. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!