Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Gyógyszerészként menlyik...

Gyógyszerészként menlyik idegen nyelv tanulása a legelőnyösebb?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Mivel a vegy- és gyógyszeripar egyik nagy központja Németország, így célszerű a németet elég jól tudni. Mellette az angol. A kettő együtt jó lesz :)
2014. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
latin is még szóba jöhet
2014. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Latint egyetemen megtanítják, így max annyi előnyöd lenne hogy első évben heti egy órával kevesebb.

Angol nyelvvizsga SOTE-n kötelező, többinél nem tudom, de mindenképp ez az elsődleges.

Második német, francia vagy orosz, bár beszéltem gyógyszerésszel aki mondta hogy a Bayernél dolgozott több mint 10 évig és egyszer sem kellett megszólalnia németül, mert mindenki angolul beszélt.

2014. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Latin XD

Úgy szeretem, ha olyanok írnak, akik csak annyit látnak át az egészségügyből, hogy a beteglapon latinul írják rá, hogy mi bajod. De őszintén: LATIN NYELVVIZSGÁVAL SZERINTED A RICHTERNÉL ELŐNYBEN VAGY?

2014. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!