Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy 14 évesnek melyik nyelvviz...

Egy 14 évesnek melyik nyelvvizsgát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Középfokú angol nyelvvizsgát szeretnék letenni, csak nem tudom, hogy melyik lenne a legmegfelelőbb. Ti mikor tettétek le a nyelvvizsgát? Személyes tapasztalataitokat a nyelvvizsgáról leírnátok?



2014. júl. 16. 07:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Leginkább olyat keresek, amely külföldön is érvényes.
2014. júl. 16. 07:06
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

akkor ne oxfordot csinálj, mert az nem érvényes külföldön(tudtommal)

Amúgy az összes többi egyforma, tökmindegy melyiket csinálod.

2014. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön nem a papírodat fogják nézni, hanem a tényleges tudásodat. Ez ilyen hülye magyar szokás, hogy papírt kérnek róla.
2014. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

<< akkor ne oxfordot csinálj, mert az nem érvényes külföldön(tudtommal)

Amúgy az összes többi egyforma, tökmindegy melyiket csinálod. >>


WTF????? :D


Oxford nem Külföldön van? Troll!

2014. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

A közismert nagynevű nyelvvizsgák általában külföldön is elismertek. Az egyedüli közismert vizsgaközpont a Rigó utca, ahol még mindig a régi fajta, külföldön ismeretlen, és magyarul tartott (kétnyelvű) vizsgákat tartják. Számomra érthetetlen is, hogy miért mennek oda még mindig az emberek.


Amúgy igaz, hogy egy külföldi munkavállalás esetén az állásinterjú eleve a megkívánt nyelven történik, és ha a jelentkező minden kérésre rendesen kifejtett, értelmes választ tud adni AZON A NYELVEN, akkor onnantól kezdve tudomásul veszi a munkaadó, hogy te azt a nyelvet a szükséges szinten beszéled. Minden további munkajogi stb félreértés a te felelősséged, és ennyi. A vizsga-papírokat meg se nézik.

2014. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Jól írta itt valaki előttem. Külföldön nem fognak papírt kérni, hanem hogy ülj le velük szemben és beszélgessetek. Viszont válaszolva a kérdésedre is olyat keressél, ami állami-és nemzetközi. ilyen például a TELC. szóbelije könnyű, írásbeli so-so. Hétköznapi dolgokról kérdezgetnek legfőképpen, ezért is mentem oda. Ügyelj, hogy tollal írj! Elvileg ceruzával kell írni, de én persze vittem jó néhány tollat is és mondta a felügyelő, hogy: "Aki nem bízik bennünk, írhat tollal" Nos a többi ismerősöm, aki ceruzával írt, nagyon furcsa módon csak 1-1 ponttal csúsztak le arról, hogy meglegyen. Alapvetően nagyon korrektek és csak ennyi, hogy tollal írj. A TELC eléggé ismert és ugyanennyire elismert is. Állami- és nemzetközi még amit ismerek az EURO, de ott szemétkednek veled. Én 12.-ben raktam le a nyelvvizsgát a felvételihez, ha te tudod, akkor minél hamarabb, annál jobb! Remélem tudtam segíteni.
2014. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#4


Az euro meg egy valuta.

A bme meg egy intézmény...


Az Oxford meg egy nyelvvizsga,ahogy a fentiek is...

Az meg,hogy te tudatlan vagy téged minősítsen, engem ne szavazz le érte!

2014. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


igen.. valuta és intézmény..

Barátnőm euron volt én meg telcen kívül még bme-n is. Nézzél már utána mielőtt okoskodsz itt egy kört.

2014. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!