Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen középfokú nyelvvizsgát...

Milyen középfokú nyelvvizsgát csináljak?

Figyelt kérdés
Mindenképpen olyan nyelvvizsgát akarok ami államilag is és nemzetközileg is elismert,csak nem tudom h melyik legyen ECL vagy TELC en gondolkozok. melyiket válasszam? köszönöm előre is a válaszokat:)
2014. júl. 17. 20:17
 1/8 A kérdező kommentje:
vagy inkább Goethe Institut-ot? Nekem mindenképp Németország Ausztriába kéne, úgy olvastam hogy az ér a legtöbbet
2014. júl. 17. 21:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ne TELC-et... A Goethe az nagyon jó, azt jobban tudnám javasolni. Ami a legtöbbet ér németből az a DSD, Goethe, BME...
2014. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, és az ECL-ről mit gondolsz?
2014. júl. 19. 13:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan középszintű, de egyáltalán nem rossz... Ötvenszer jobb mint a TELC.
2014. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet ECL lesz a vegen, bar szivem szerint Goetheset csinalnak de allitolag nagyon nehez, sokkal nehezebb mint a tobbi nyelvvizsgak, de gondolom sokkal tobbet er, meg az csak pesten van Goethes vizsga ha jol olvastam. Koszonom a valaszt!:)
2014. júl. 19. 21:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ECL t ismerik nemetbe,vagy inkabb hagyjam?
2014. júl. 19. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerik, de én inkább Goethet tennék.
2014. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oke koszi meglatom meg:))
2014. júl. 20. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!