Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudok megtanulni...

Hogyan tudok megtanulni angolul könnyen és nyorsan?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 03:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Duolingo.com
2014. júl. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt már kipróbáltam, de 1 sz@rt sem ér pl: ad 1 angol mondatot, és kéri hogy fordítsam le magyarra, de könyörgöm hogyan fordítsam le mikor nem tudok angolul?
2014. júl. 24. 05:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Keresd külföldiek társaságát.
2014. júl. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

konnyen es gyorsan?


Sehogy. Sok munkaval, rengeteg energia es ido befektetesevel, nemi nyelverzekkel es sok szorgalommal nullarol kabe 1-2 ev alatt meg lehet tarsalgasi szinten tanulni.

2014. júl. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Könnyen és gyorsan nem lehet.Akkor mindenki beszélne minden nyelven.

Kezdd az alapokkal. Szerezz be (akár neten) olyan könyvet ami az alapoktól kezdi. Aztán idővel haladhatsz felfelé.

2014. júl. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én már tudok pár szót angolul pl:szinek,számok stb Így 2 hónap alatt meg lehet tanulni középszinten angolul?
2014. júl. 24. 07:40
 7/12 A kérdező kommentje:
söldség,gyümölcsök stb
2014. júl. 24. 07:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Duolingoban vidd az egeret a szavak fölé és segít a jelentésben. De ha türelmetlen vagy akkor jó eséllyel semmi se fog tetszeni neked.


Nem érdekes, hogy most még nem tudsz angolul. Bár épp azt írod, hogy mégis tudsz pár dolgot.

Elmondanám, hogy én pl ténylegesen semmit nem tudtam spanyolbol és angol-spanyol kurzussal mégis jól haladok. Ugyanígy működhet magyar-angol is teljesen kezdők számára is. Ezzel nincs tapasztalatom mert mire duolingo lett már tudtam angolul de direkt kipróbáltam egy számomra teljesen ismeretlen nyelvet mert nem te vagy az első aki ezt a hülyeséget hangoztatta, hogy kezdőknek nem való.

2014. júl. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

" Így 2 hónap alatt meg lehet tanulni középszinten angolul"


nem.

2014. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Úristen, 2 hónap alatt, ilyen szintről, középszintre?? Szerinted hány szóból áll egy alap szókincs? És azért legalább egy minimális nyelvtan is kell, nem (mindig) elég egymás után pakolni a szavakat.

2 hónap nem elég, inkább egy év, de akkor is belehúzva.

Ja, a középszint alatt te nyelvvizsgát értesz, vagy beszéd-szintet?

Ahogy előttem mondták, a nyelvtanuláshoz igenis bele kell adni energiát.

2014. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!