Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem tudok angolul! mit csináljak?

Nem tudok angolul! mit csináljak?

Figyelt kérdés

fordítani még úgy ahogy megy, de ha valaki például azt kéri, hogy fordiítsam le, hogy tegnap voltam bevásárolni az már nem megy, bonyolultnak tűnik nekem... vannak ezek az " is,for,to" azt se tudom mondat elejére kell rakni vagy mi?

mennyek el nyelvtanárhoz vagy van valami interenetes oldal ahol megtudom nézni hogy mi a helyes sorrend?



2014. júl. 25. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvass sokat, könnyebb olvasmányokat. Esetleg húzd alá rendszeresen pont az említett funkciószavakat. Ne szabályoakt akarj tanulni, mert úgy nehéz lesz.
2014. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mint pl? milyen olvasmányokat?
2014. júl. 25. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Te tudod jobban, mi érdekel téged. Egy bizonyos szinttől nem erőltetném a könnyítetteket, de lehet, hogy neked azok jók. Viszont lehet más témában, műfajban is.
2014. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Például a Harry Potter első része tökéletes kezdésnek. Persze ha érdekel a HP. Tolkient azért még hanyagold. :D
2014. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
HP nem nagyon érdekel, de nézek valami érdekesebb könyvet, olvasáson kivül valami más megoldás? :D
2014. júl. 27. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd a CNN-t vagy ha van valami kedvenc sorozatod akkor azt feliratosan/felirat nélkül. Kezdetben előny ha valami egyszerűbb nyelvezetű sitcomot nézel. Töltsd le a Duolingot egy elég aranyos és játékosan tanító program. Tényleg lehet tanulni vele.
2014. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
duolingo.com
2014. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!