Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kell kicsit bővebben...

Hogy kell kicsit bővebben bemutatkozni németül? Lefordítaná valaki?

Figyelt kérdés

Hogy hivnak, hany eves vagyok, mi/mik a hobbijaim, honnan jöttem, hol lakom, hany testverem van, van egy kutyam, igy hivjak... és ilyen általánosságok.

Angol szakos vagyok, van német óránk is. Szégyen nem szégyen, szinte még ennyit se tudok németül mert nem igazán szeretem... Viszont rögtönzés lesz, és ezt is kérik többek között...

A segítséget előre is köszönöm!


2010. jan. 11. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Ich heiße XY .

Ich bin dreihundertzweiundzwanzig Jahre alt.

Ich wohne in Budapest mit meinen Eltern, in dem 8.Bezirk (VIII.ker)

Unseres Haus ist ein Einfamiliehaus mit einen großen Garten, wo mein Schweinhund wohnt in einem Hundhaus.


Mein Bruder ist ein schizophrenen, und er wohnt in dem gelbes Haus. Er ist schon 45 Jahre alt, und er hat keinen Kindern, er ist ein Virgin.Er ist nett und helpful, und we get on very well, but he is very agressive and eccentric and very stubborn, weil er never my opinion hört what he schouldn't to do.


In meiner Freizeit höre ich gern Musik, oder ich surfe on the Internet and sehe ich gern webpages zum Beispliel XnXX.com, nagyárpi.com unsoweiter.

Aber mein bestes tätigkeit ist, wenn ich eine schwanger Katze sehe, run ich nach sie und am ganzes Nacht probiere ich sie to catch.

2010. jan. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kössz. látom vicces kedvedbe vagy... Az angolod pocsek, javits rajta.
2010. jan. 11. 08:08
 3/6 anonim válasza:
100%
Németje sem jobb. Ha priviben megírod a pontos adatokat lefordítom. Német tanár vagyok.
2010. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Jólvanna, nem segitő szándékkal irtam, ilyenkor meg gondolkozzon a halál a ragozásokon, meg amugyis tök nehéz az angolt meg a németet összegyurni :D:D Nembaj, nekem tetszett. Na , majd a némettanárocska segit, mert ő OKOS, meg Ügyes.
2010. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

nagyon primitíven, nagyon tőmondatokban:

Ich heiße ..

Ich bin .. Jahre alt.

Mein Hobby ist ..

Ich komme aus Ungarn.

Ich wohne in ..

Ich habe .. Geschwister, .. Schwester und .. Bruder.

Wir haben einen Hund. Er heißt ...

2010. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ich heise....

Ich bin ...Jahre alt.

Mein/e Hobby/s ist....

Ich komme aus Ungarn

Ich wohne in ....

Mein/e Geschwister ist....

Ich habe einen Hund.


Már kejárt a kérdés de azért leirtam☺

2019. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!