Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kell nyelvet tanulni...

Hogyan kell nyelvet tanulni felnőtt fejjel?

Figyelt kérdés

Megszereztem a diplomám, de egy idegen nyelvet sem beszélek.

Neki szeretnék állni nyelvet tanulni(angol), de 0 nyelvérzékem van(12 év nyelvtanulással nem jutottam el arra a szintre hogy egy levelet meg tudjak fogalmazni), tanárra pedig nem futja.

Korábban már keresgettem neten nyelvtanuláshoz dolgokat, de rá kellet döbbennem, hogy ez az egész csak arra épül, hogy minél több pénzt lehúzzon a szerencsétlen nehezen tanuló hülye-gyerektől.


2014. aug. 4. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:
De a diplomához csak kellett valamilyen nyelvvizsga, nem?
2014. aug. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- duolingo.com - itt ingyen tudsz magyarról angolt tanulni, angolról meg rengetegmindent

- tanulhatsz eszperantóul is (pl lernu.net), pár hónap alatt megtanulod, lesz sikerélményed, megtanulsz nyelvet tanulni, aztán jöhet valamelyik nemzeti nyelv

2014. aug. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyelvvizsga hiányában csak abszolutórium :D
2014. aug. 4. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!