Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Portugál vagy olasz? Esetleg...

Portugál vagy olasz? Esetleg francia?

Figyelt kérdés
Van már spanyol és angol nyelvvizsgám is, nagyon szeretem ezeket a dallamos nyelveket könnyen tanulom őket..most valami új nyelvet szeretnék tanulni..német kilőve mert nem szeretem,tudom hogy hasznos,de nem..:D ezért szerintetek melyiket érdemesebb tanulni? ami nagyon tetszik a portugál és az olasz? de a francia is bejön... szerintetek?:D

2014. aug. 5. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább francia! :) Nekem az a második idegen nyelvem, és rengeteg munka lehetőség adódik, most pl diákmunkára gondolok, de minden téren nagy kincs az, aki tud franciául, mert kevesen vannak és keresett. És ha már ilyen jó nyelvérzéked van, kezd el az olaszt meg a portugált is később!! :)
2014. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Portugal! 
2014. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A portugál szerintem sokkal ritkább. Üdv, egy franciatanár.
2014. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!