Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A főiskolán szept.5. én van...

A főiskolán szept.5. én van beiratkozás de nekem szükségem lenne iskolalátogatási papirra ahh hogy hivatalos ügyeket tudjak intézni még most augusztusban! Lehet kérni előre iskolalátogatásit ugy hogy még nem vagyok beiratkozva de tuti odafogok járni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem lehet. Milyen hivatalos ügyeket kell intézned? Csak beiratkozás után kaphatsz iskolalátogatásit. Esetleg ha annyira sürgős, akkor azt tudod csinálni, hogy lefénymásolod a fősuliról érkezett papírt (azt amin az van, hogy felvételt nyertél) és mellékelsz egy kis papírt, hogy az iskolalátogatásit szept 5 után tudod küldeni, mivel akkor van a beíratkozás.
2008. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Én úgy tudom, hogy ilyenkor még kérhetsz a középiskoládtól papírt, de az lesz a legegyszerűbb, ha telefonálsz a Tanulmányi Osztályra a fősulin, ott biztos meg tudják mondani, mi a teendő.
2008. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tanulói jogviszony középiskolában végzettek esetén adott év június 30-án megszűnik, így a középiskolájától a kérdező már nem tud iskolalátogatásit kérni.


A fősuli tanulmányi osztálya csak a beiratkozás adminisztrációja után (intézménytől függően pár nap/pár hét) tud kiadni iskolalátogatási igazolást. Addig azt tudod csinálni, amit az első válaszoló írt: anno én is ezt csináltam, mindenhol elfogadták az iskolalátogatási igazolás utólagos bemutatását.

2008. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz a segítséget mindenkinek!:)
2008. aug. 6. 12:55
 5/5 anonim válasza:
Én DE-ÁOK -os vagyok, most leszek elsőéves, még nem iratkoztam be, de tegnap kértem iskolalátogatásit, gond nélkül kiadják, mert a rendszerben látják, hogy felvettek.
2008. aug. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!