Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » DExam szóbeli ismeretlennel....

DExam szóbeli ismeretlennel. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Úgy értem mi van akkor, hogyha én elérném normális esetben a megfelelési szintet, de egy olyan beszédpartnert kapok, akinek nagyon csekély a tudása, a kiejtése botrányos, és alig tud beszélni? Lehúzhatja a teljesítményemet? Mert ugye vannak közös feladatok, amikhez fontos, hogy mindkét fél tudjon társalogni. Tapasztalatokat IS szívesen olvasok!


Előre is köszönöm! 17/F



2014. aug. 20. 21:44
 1/3 anonim válasza:

Én mindkétszer ismeretlennel voltam és mindkétszer sikertelenül vizsgáztam.(A másodikon hárman voltunk bennt)

Mondjuk biztos benne volt a dologban az is, hogy nagy volt a korkülönbség és nem találtuk a közös hangot.

De ez az én tapasztalatom, ez ugyanúgy megtörténhetett volna egy másik típusú nyelvvizsgán is.

Úgyhogy nem feltétlen az én esetemből kell kiindulni.

2014. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor sürgősen találnom kell egy vizsgázótársat, akivel gyakorolhatok.
2014. aug. 21. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
ha van rá esély, akkor keress egy párt, és kicsit gyakoroljatok együtt, ismerjétek meg egymást kicsit meg persze beszéljétek meg hogy melyikőtök kezdi majd, hogyan kérdezgettek vissza, hogyan mondjátok a véleményeteket, szóval szokjatok össze
2014. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!