Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kérem, aki tud spanyolul...

Kérem, aki tud spanyolul fordítsa le nekem! Van itt olyan aki jól tud? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Ezt:

Olvasd el kérlek! Te és Daniel vagytok a kedvenceim! Már régóta szeretnék én is Mexikóban telenovellában szerepelni, akárcsak te! Imádlak titeket! Mindig rólatok álmodozom, tudd, hogy szerencsés vagy! Sok dolog miatt, nem csak azért mert színésznő vagy!!!! De azt sajnálom, hogy elhagyod Mexikót és az Egyesült Államokba akarsz menni, szerintem nagy tehetség vagy! Nincs nálam nagyobb rajongód ahogy Danielnek sincs!!



2014. aug. 21. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De gyönyörű rajongói levél <3
2014. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom ❤❤
2014. aug. 22. 12:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen telenovela ez? :)
2014. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Maricruz :D

De Maite Perroninak is ezt akarom bemásolni, mert ő is játszik Daniel Arenassal :) A La Gata-A Macskában :) Meg az Árva Angyalban, szerintem azt mindenki ismeri :D És Daniel Arenas ennek a két telenovellának (A Macska, Maricruz) a főszereplője, ezektől lett híres:D

2014. aug. 23. 13:21
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja, és NEM KAMU facebook oldalt találtam mert a testvérei is ott voltak és egy csomó követő meg like volt, és videó is van fent róluk :D csak írtam
2014. aug. 23. 13:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem irhatod angolul is, biztosan tud.
2014. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tényleg!:D Hiszen amerikában született de jó, hogy írtad!:D szóval aki tud angolul is fordíthatna:))
2014. aug. 23. 18:54
 8/11 anonim válasza:
Por favor leer! Tú y Daniel son mis favoritos ! Ha sido durante mucho tiempo mi deseo de ser incluido en México la telenovela , igual que tú ! Te amo! Yo siempre sueño contigo , sabes que tienes suerte ! Hay muchas cosas porque, no sólo porque la actriz !!!! Pero siento que salir de México y Estados Unidos quieren ir , creo que el talento o la genial! Yo no tengo más aficionados como Daniel !!
2014. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Please Read ! You and Daniel are my favorites ! It has been my wish to be included in Mexican telenovela , just like you ! I love you ! I always dream of you , know that you're lucky ! There are many things, not only because you are an actress !!!! I am sad because you leaving Mexico and move to the United States. I think your talent is great ! I do not have no more fans as Daniel !!
2014. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jaj amit az utolso irt azt be ne ird mert total google fordito :( vagy csak ilyen szarul mennek neki a nyelvek
2014. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!