Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » C1 felsőfokú vagy B2 típusú...

C1 felsőfokú vagy B2 típusú szakmai nyelvvizsga nehezebb?

Figyelt kérdés

Gazdasági szakra járok, ahol a két nyelvvizsga közül az egyik követelmény a diploma megszerzéséhez. 12 évig tanultam németet, viszont sajnos 2 éve nem gyakoroltam. Lassan meg kell csinálnom a nyelvvizsgát, de nem tudom melyikre lenne érdemes készülni (szeretnék majd elmenni nyelvi tanfolyamra). Elsősorban az érdekelne melyik könnyebb?

Szakmai nyelvvizsgáról még nem hallottam milyen, megköszönném, ha valaki részletezné mire lehet itt számítani.


2014. aug. 29. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:

C1.

A B2 szakmai egy vicc, sokkalta könyebb, mint a sima B2, harmadannyi nyelvtan se kell, csak a szakszókincset kell tudjad meg értelmesen beszélni a szakmáról.

2014. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!