Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítség! Szerintetek meg...

Segítség! Szerintetek meg lehet a középfokú nyelvvizsgám? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Ma lett vége az ECL próbanyelvvizsgámnak és nem lett valami fényes. Reading 40% Writing 40%, Listenning 30% Communication 40%. 1 Hónap múlva lesz éles nyelvviszga október 3-án. Szerintetek meglehet? Ha nagyon keményen ráállok és mindennap tanulok rá sokat? Mert eddig nem foglalkoztam vele annyit, csak szavakat tanultam, meg házi feladatokat írtam. Milyen könyveket tudnátok ajánlni vagy módszereket? Stb..

2014. aug. 30. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:

nyelvtanhoz a Dohár Péter - Kis angol nyelvtan nagyon jó, esetleg az English Grammar in Use, ez egy vastag drága egynyelvű könyv jó leírással és sok gyakorlófeladattal

listeninghez nézhetsz filmeket felirat nélkül

az 1000 kérdés 1000 válasz könyv a szóbeli tételekhez nagyon jó

tölts le a netről/szerezz be valahonnan nyelvvizsgafeladatokat, ha gimis vagy beszélj a tanároddal, neki biztos van sok, azt is kérdezd meg, hogy ő mit ajánl, faktra is iratkozz be, ha van

2014. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!