Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan nyelvsuli, ahol egy...

Van olyan nyelvsuli, ahol egy nagyon amatőr is le tudja tenni a középfokú nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm. Nagyon amatőr alatt azt értem, h nem tanultam sose, vmi ragad rám, de nem sok azt érzem néha. :(

2014. aug. 31. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor tudod letenni mikor eljutsz arra a szintre. A szintre nem a választott suli miatt, hanem az akaratod és elszántságod valamint belefektetett energiád miatt fogsz eljutni.


Ők csak abban segítenek, hogy mit kéne tanulnod, hogyan kéne tenned és mondanod. Úgy felesleges menni, hogy "vmi ragad rám".

2014. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vmi ragadt rám netről, meg ilyesmi helyekről, ezt akartam írni, lemaradt a "t". Nem úgy mennék, h majd vmi ragad rám, készülnék rendesen, meg minden, de azért vannak talán könnyebb nyelvsulik is azt mondják.
2014. aug. 31. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy könnyebb nyelvsuli? A vizsga ugyan olyan nehezek, csak a vizsga tipúsai közt van különbség.
2014. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy akkor.
2014. aug. 31. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!