Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyolul (jól) tudók! Valaki...

Spanyolul (jól) tudók! Valaki lefordítaná nekem ezt a szöveget? Kicsit hosszú, de ha van időd, nagyon megköszönném, tényleg fontos!

Figyelt kérdés

Ezt:



5 dolog amit utálok!



Első:

Mikor egy helyiségben vagy, mondjuk a nappaliba, és kimész valamiért, mondjuk egy pohár vízért vagy egy könyvért, és mikor visszamész a nappaliba, az aki ott van megkérdezi:"Visszajöttél"? Én meg nézek, hogy ezt most miért kell megkérdezni?Miért?Miért miért és miért?! Látja, hogy visszajöttem, nem? Felesleges kérdés! (Szerintem!!)


Második:

Beszélsz valakihez, az pedig nem figyel rád, mindig témát vált. Még ha nem is fontos a mondanivalód, legalább meghallgatna! Ez olyan bunkó dolog! Mesélsz mondjuk egy jó filmről, hogy jaj de jó volt benne ez a rész meg az a rész, vagy mesélsz valami számodra fontos dolgot, az meg közbevág, hogy "Hallod úgy fáj a hasam" Vagy "Úristen otthon hagytam a telefont".Szinte mindegy, hogy mit vág közbe, előbb hallgasson meg!!!! Szánalom.


Harmadik:


Mikor hangosan beszélnek, vagyis már szinte kiabálnak, és te meg majd megsüketülsz. Oly mindegy, hogy hol vagy! Vagy a buszon, vagy otthon, vagy az utcán! Jó, beszélgetni lehet, nem azért, de szinte ordítanak! ORDÍTANAK! Ki kíváncsi arra, hogy mikor szartál tegnap?! Vagy hogy mit ettél ma? Leszarják!!!


Negyedik:


Nos, vannak lányok, akik zabálnak, és utána sírnak, hogy kövérek! Ez mi?! Komolyan, megtudnád ölni a csajt! Legyen az bárki! Megkérdik "Szerinted kövér vagyok?" Ha azt válaszolod "Nem, nem vagy az", akkor meg "jaj, dagadt vagyok, tudom hogy hazudsz!" Te meg csak nézel. Jézus!


És végül az ötödik:


Amikor rálépnek a lábadra vagy meglöknek és nem kérnek elnézést! Jó, véletlen volt, de illő lenne bocsánatot kérni, nem?


2014. szept. 1. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A harmadikat en is utalom. Meg hozzatennem ha valaki tul hangosan rohog.
2014. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:DDD
2014. szept. 2. 21:18
 3/3 Schein Kata válasza:

5 cosas que odio!


primero:

Cuando estás en una habitación, al igual que la sala de estar y salir por alguna razón, como un vaso de agua o un libro, y al momento de nuevo en la sala de estar, hay quien se pregunta: "¿Está usted de nuevo?" Miro a este ahora tenemos que preguntar por qué? ¿Por qué? ¿Por qué?! ¿Por qué y por qué Ya ves, estoy de vuelta, ¿verdad? Huelga pregunta! (Creo !!)


En segundo lugar:

Usted habla con alguien que no te está escuchando, siempre cambiar de tema. Incluso si no es para decir que es importante por lo menos escuchar! Es una cosa desagradable! Decir que diga una buena película que ah pero que era bueno en eso, esta parte de la sección, o diciendo algo que se preocupa por las cosas, se interpone que "Pueden oír me duele el estómago" o "Oh, Dios mío a casa me dejó el teléfono" nivel durante todo el mismo lo interpone, solo escúchame !!!! Lástima.


tercera:


Cuando hablo en voz alta, que estaba casi a gritos, y entonces estás megsüketülsz. Así que no importa donde estés! O en el autobús o en casa, o en la calle! Bueno, se puede hablar, sin ofender, pero casi rugir! Rugido! ¿Quién desea saber cuándo fue la última mierda?! O lo que comió hoy? Leszarják !!!


cuarta:


Bueno, hay chicas que engullen, y luego lloran que son la grasa! ¿Qué es esto?! En serio, ¿Se puede matar a la chica! Si alguien! Le pregunté: "¿Crees que estoy gorda?" Cuando le contesté: "No, no lo eres," entonces 'oh, yo soy gordo, yo sé que estás mintiendo! " Y que acaba de ver. Jesús!


Y, finalmente, la quinta:


Cuando entras en los pies o no se presiona y se disculpa! Bueno, fue un accidente, pero sería apropiado para disculparse, ¿verdad?

2016. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!