Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van egy hajópincér tanfolyam...

Ramyrez03 kérdése:

Van egy hajópincér tanfolyam ami angol nyelv tanitásal párosul. Mindez 150000 forintért. Igaz lehet-e az, hogy 4 hónap alatt a nula angolról megtanitanak komonikációs szinten angolul beszélni+ mellé a pincérkedést is?

Figyelt kérdés
A tanfolyam azt igéri, hogy a 4 hónap után és siikeres vizsga esetéb rögtön bizztosit munkát hajón. A fő kérdés az lenne,hogy 4 hónap alatt tényleg meg lehet tanulni a nyelvet komonikációs szinten???

#angol nyelv #Hajós tanfolyam
2014. szept. 5. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet tanulni, ha van nyelvérzéked és naponta minimum 5-6 órát tudsz a nyelvtanulásra szánni.
2014. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt a hirdetést év elején én is nézte. Aztán találtam egy hajós fórumot és ott egy férfi írt rám, akivel beszélgettem (később angolban is segített mikor itthon volt) és ő azt mondta felejtsem el az ilyen drága tanfolyamokat. Nincs értelmük, hajókra csak a nyelvismeret kell, ő is csak nyelvismerettel ment ki hajóra már vagy 15 éve csinálja. Szóval én lemondtam erről a drága dologról és beiratkoztam egy superintenzív nyelvsuliba, ami 1 hónapos. Az alap nyelvismerethez (kezdőhöz) 2 tanfolyamot kell elvégezni superen (vagy sima intenzíven), én azt csináltam meg, de nekem volt egy kis alap tudásom, nem nulláról kezdtem. Én neked azt tudom ajánlani, hogy te is menj inkább nyelvsuliba, sokkal olcsóbb és hatékonyabb is. Ha nem tanultál még angolt, akkor menj a sima intenzívre, az 3 hónapos (1 hét 3 nap suli), így a két tanfolyam fél év alatt meg van, úgy tuti meg lesz az alap angolod, az elég a kommunikációhoz, de akkor neki kell rendesen ülni a nyelvnek! Én a Peregrinus nyelviskolában tanultam most a nyáron, azóta meg gyakorlok, majd hó vége, október elején akarok jelentkezni hajós munkára, több közvetítő cég is van. Tanfolyammal kapcsolatban meg most megéri menni, mert szept 22-től, okt 20-ig van akció 12.000 ft így 42.000 ft-al megúszol 1 tanfolyamot. Persze a tankönyv ár rámegy az 8000 ft. A tanárok nagyon jók, a beszédre mennek rá és az írásbelik otthonra vannak feladva. Sokat kell tanulni, de megéri! :) Sok sikert!
2014. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát 4 hónap alatt nulláról kommunikációs szinten megtanulni tényleg csak úgy lehet hogy ha sokat tanul az ember (de szerintem így is kérdéses).
2014. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszöm a válaszokat.
2014. szept. 6. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!